Představujeme náš tým

Radim Hasalík

Přes 20 let pomáhám malým a středním firmám vylepšovat marketing. Hlavně na internetu, ale i mimo něj. Pracoval jsem pro ESET, DATART, SIKO koupelny, Seznam.cz, ale i mnoho menších klientů.

Radim Hasalík

Moje pozice v Neologicu

Online marketér, u vybraných klientů projektový manažer. Podílím se na agenturním managementu a marketingu.

Jak přistupuji k práci

Sázím na systematickou práci, stavím na ověřených skutečnostech. To neznamená, že od rána do večera hypnotizuji Google Analytics. Data zkoumám a aplikuji se zřetelem ke strategickým cílům. 

V úvodu každého projektu určím obchodní priority a prozkoumám překážky, které brání dosáhnout cílů. Rozhodnu o zapojení potřebných specialistů. Řídím odborný tým a předkládám výsledky jeho práce v podobě, které porozumí i laik. 

Profesní úspěchy a zkušenosti

  • První zkušenosti jsem sbíral na vlastních online projektech. Založil jsem jeden z prvních blogovacích systémů v ČR, rozjel IT magazín o Windows 95 a řadu dalších projektů.
  • Vybudoval jsem největší podnikatelské skupiny na českém Facebooku. Přínos podnikatelskému prostředí ocenila i jeho viceprezidentka.
  • Zúčastnil jsem se globálního projektu nového webu ESET.cz. Dopadl dobře a já odešel s nejlepším hodnocením 95 % spokojenosti. Web se umístil v prestižní soutěži Web Top 100.

Na čem si zakládám

  • Na férovosti. Marketing je průzkum bojem. Proto ze mě nedostanete falešné garance.
  • Na smyslu konání. Nechtějte po mně práci pro práci bez souvislostí a měřitelného přínosu. 

S jakými profesemi nejčastěji spolupracuji