SEO slovník pojmů

Optimalizace webu pro vyhledávače je jako příprava na obchodní schůzkou. Stojíte před zrcadlem a hledáte výrazy, kterými byste mohli zaujmout. Víte, že když nevzbudíte zájem, bude schůzka ztrátou času. Seznamte se se SEO výrazy a buďte v obraze.
C

CRO

ANALYTIKA SEO

Conversion Rate Optimization (CRO) je proces optimalizace webových stránek, aplikací nebo jiných online prostředků s cílem zvýšit míru konverze.

Více
G

Google Search Console

ANALYTIKA SEO

Google Search Console (dříve známá jako Google Webmaster Tools) je bezplatný online nástroj od společnosti Google, který umožňuje webovým správcům a vlastníkům sledovat, spravovat a optimalizovat výkon svých webových stránek ve vyhledávači Google.

Více
L

Linkbuilding

SEO

Linkbuilding je aktivita směřující k zajištění zpětných odkazů.

Více
S

SEM

MARKETING PPC SEO

SEM znamená Search Engine Marketing (marketing ve vyhledávačích), což je online marketingová strategie zaměřená na zlepšení viditelnosti a dosažení výsledků v rámci výsledků vyhledávání na internetových vyhledávačích.

Více

SEO

SEO

SEO znamená Search Engine Optimization, což je proces optimalizace webových stránek a obsahu tak, aby byly lépe viditelné a lépe hodnoceny ve výsledcích vyhledávání na internetových vyhledávačích, jako je Google, Bing, Seznam, Yahoo! a další.

Více

Nenašli jste heslo, které vás zajímá? Pošlete nám ho, doplníme.