MARKETING

Marketing je složeninou slov "Market" neboli trh a koncovkou "ing", která označuje děj nebo činnost. A činností je v marketingu opravdu hodně. Slovník Neologic vás provede pojmy, se kterými se setkáváte v marketingu a dalších doprovodných oborech.
G

GDPR

MARKETING

GDPR, což znamená General Data Protection Regulation (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů), je právní rámec Evropské unie, který byl schválen a začal platit 25. května 2018.

Více

Google Ads

MARKETING PPC

Google Ads (dříve známý jako Google AdWords) je online reklamní platforma od společnosti Google, která umožňuje inzerentům vytvářet a zobrazovat reklamy na různých online platformách spadajících pod Google, jako je vyhledávání Google, webové stránky na síti Google Display Network, YouTube a další.

Více

Google Analytics

ANALYTIKA MARKETING

GA4 (Google Analytics 4) je nejnovější verze nástroje pro analýzu návštěvnosti webových stránek a mobilních aplikací od společnosti Google.

Více

GTM

ANALYTIKA MARKETING

Google Tag Manager (GTM) je zdarma dostupný nástroj od společnosti Google, který umožňuje spravovat a implementovat sledovací kódy a značky (tagy) na webových stránkách bez potřeby přímé úpravy zdrojového kódu stránky.

Více

Nenašli jste heslo, které vás zajímá? Pošlete nám ho, doplníme.